2015 NPC Fort Wayne Flex

NPC

MEN'S BODYBUILDING

Masters Overall Winner
Joe Leahy
Novice Overall Winner
Deontrai Campbell
Super Heavyweight
1. Ryan Schrink
2. Matt Lawrence

Heavyweight
1. Deontrai Campbell
2. Joe Leahy

Light Heavyweight
1. Zachery Hess
2. Nathan Epler
3. Isaac Childers
4. Harrison Stickelman
5. Rodney Suggs
6. Nick Zens
7. James Schmidt

Middleweight
1. Brian Emerson

Welterweight
1. James Egenlauf
2. Shawn Lechien

Lightweight
1. Craig McCann
2. Charlie Gripp

Novice Heavyweight
1. Deontrai Campbell
2. Rodney Suggs
3. Jeff Setser
4. Nick Zens
5. Anthony Schuh

Novice Lightweight
1. James Egenlauf
2. Tim Eley

Novice Middleweight
1. Nathan Epler
2. Harrison Stickelman
3. Brian Emerson
4. James Schmidt

Masters Over 40
1. Joe Leahy
2. Craig McCain

Masters Over 50
1. Charlie Gripp
2. Brian Laken
3. Shawn Lechien

FIGURE

Overall Winner
Michelle Kepley
Class A
1. Brooke Jansen
2. Jaclyn Wyrick
3. Jackie Howell
4. Faith Csadenyi
5. Amy Albright

Class B
1. Michelle Kepley
2. Masha Bashko
3. Elethia Harding
4. Judy Hollingsworth

Novice
1. Brooke Jansen
2. Elethia Harding
3. Judy Hollingsworth
4. Jackie Howell
5. Trish Berles

Masters
1. Michelle Kepley
2. Judy Hollingsworth
3. Jaclyn Wyrick
4. Jackie Howell
5. Trish Berles
6. Faith Csadenyi
7. Amy Albright

BIKINI

Novice Overall Winner
Diana Hummel-Miranda
Overall Winner
Jeanine Holtgrave
Class A
1. Kari Madsen
2. Vivian Fam
3. Lauren Stone
4. Shannon Simonelis
5. Megan King
6. Michelle Liem
7. Sara Fleming
8. Melissa Cox
9. Rachel Gillespie

Class B
1. Diana Hummel-Miranda
2. Jeanne Marie Showman
3. Kayla Rogers
4. Kendra Burnett
5. Talor Falbe
6. Tammy Cooper
7. Diana Badgett
8. Pilar Salinas-Bedo
9. Jennifer Reeder
10. Ashley Puckett
11. Hilary Cagle
12. Anna Resiak
13. Katie Jennings

Class C
1. Jeanine Holtgrave
2. Ginger Wessel
3. Alexandra Kelley
4. Elizabeth Krieg
5. Elizabeth Kenney
6. Mallory Studebaker

Novice Class A
1. Diana Hummel-Miranda
2. Jeanne Marie Showman
3. Kari Madsen
4. Lauren Stone
5. Talor Falbe
6. Tammy Cooper
7. Hilary Cagle
8. Megan King
9. Michelle Liem
10. Sara Fleming
11. Diana Badgett
12. Melissa Cox
13. Priscilla Gonzalez
14. Katie Jennings
15. Bobbie Kaye
16. Rachel Gillespie

Novice Class B
1. Kayla Rodgers
2. Kendra Burnett
3. Alexandra Kelly
4. Elizabeth Krieg
5. Elizabeth Kenney
6. Anna Resiak
7. Mallory Studebaker

Masters
1. Pilar Salinas-Bedo
2. Shannon Simonelis
3. Tammy Cooper
4. Pauline Breedlove
5. Ginger Wessel
6. Diana Badgett
7. Bobby Kay

MEN'S PHYSIQUE

Novice Overall Winner
Kevin Borrell
Overall Winner
David Cooper
Class A
1. Benjamin Kuntz
2. Eugene Sanks
3. Joseph McNabb
4. Irving Hernandez-Soto
5. Albert Cotton Jr
6. Kane Bentley
7. Derek Baker
8. Collin Thompson

Class B
1. Kevin Borrell
2. Michael Montana
3. Tyler Priem
4. Nick Vega
5. Corey Jackson
6. Nate Lilley
7. Derek Showman
8. Kris Nign
9. James Bennett
10. Noah Curl

Class C
1. David Cooper
2. Isaiah Cook
3. William Euliss
4. Mark Hummel
5. Ben Burkett
6. Collin Boschert

Novice Class A
1. Benjamin Kuntz
2. Joseph McNabb
3. Irving Hernandez-Soto
4. Albert Cotton Jr
5. Kane Bentley

Novice Class B
1. Kevin Borrell
2. Isaiah Cook
3. Tanner Gish
4. William Euliss
5. Tyler Priem
6. Nick Vega
7. Nate Lilley
8. Mark Hummel
9. Derek Showman
10. Kris Nign
11. Ben Burkett
12. Collin Boschert

Masters Over 35
1. Eugene Sanks
2. Michael Montana
3. Nick Vega
4. Corey Jackson
5. Mark Hummel
6. Albert Cotton
7. James Bennett

WOMEN'S PHYSIQUE



1. Katie Hoganmiller
2. Jessica Jollay
3. Niki Whitlock
4. Laura Stoermann
5. Michelle Ann Mayo
6. Dawn Myers