2018 NPC Brew City Championships

NPC
Years: 2018

MEN'S BODYBUILDING

Overall Winner
Casey Kuel
Super Heavyweight
1. Cody Mauch
2. Gus Stackhouse
3. Lee Breitenberg
4. Josh Liston

Heavyweight
1. Casey Kuel
2. Scott Holliday
3. Colby Mills
4. Brian Sufak

Light Heavyweight
1. Kyle Larson

Middleweight
1. Kaleb Irwin
2. Michael Hoffman
3. Brian Widmar
4. Bryce Monti
5. Troy Brooks
6. Keith Bender

Novice
1. Colby Mills
2. Bryce Monti
3. Josh Liston
4. Camaron Schenck

Masters Over 35
1. Casey Kuel

Masters Over 40
1. Casey Kuel
2. Michael Hoffman
3. Kyle Larson
4. Brian Sufak

FIGURE

Overall Winner
Kendra Turner
Class A
1. Chloe Allyn
2. Kymberlee White
3. Taylor Verhagen
4. Emily Everson
5. Kate Marsh
6. Michelle Loconte

Class B
1. Kendra Turner
2. Nikki Lang
3. Jessica Jaber
4. Giuseppina Savaglio
5. Cyndi Belz

Class C
1. Camille Lazzarotto
2. Annie Boltz
3. Laurie Stevens
4. Jessica Makosky

Novice
1. Chloe Allyn
2. Kristy Kotecki
3. Taylor Verhagen
4. Kate Marsh
5. Nikki Lang
6. Annie Boltz
7. Jessica Makosky
8. Jessica Jaber
9. Karen Hubert

Masters Over 35
1. Kymberlee White
2. Annie Boltz
3. Laurie Stevens
4. Jessica Jaber
5. Cyndi Belz
6. Karen Hubert

Masters Over 40
1. Kymberlee White
2. Nikki Lang
3. Laurie Stevens
4. Jessica Makosky
5. Cyndi Belz
6. Karen Hubert

BIKINI

Overall Winner
Nicole Black
Class A
1. Erin Nolan
2. Cassandra Kujawa
3. Brijet Shaw

Class B
1. Nicole Black
2. Abby Krueger
3. Brianna McGauvran
4. Malissa Hoffman
5. Anna Podgorny
6. Danielle Olson
7. Jeanne Polishak
8. Delissa Sarasin

Class C
1. Tori Kusiak
2. Kayela Asplund

Class D
1. Tara Gross
2. Stacy Czajkowski
3. Valerie Pollnow
4. Maryna Oleksina
5. Teri Schroetlin

Novice Class A
1. Brianna McGauvran
2. Cassandra Kujawa
3. Kelby Bonawitz
4. Christa Sherman
5. Danielle Olson
6. Jeanne Polishak
7. Delissa Sarasin

Novice Class B
1. Stacy Czajkowski
2. Valerie Pollnow
3. Maryna Oleksina
4. Tori Kusiak
5. Teri Schroetlin
6. LB Liggett
7. Kayela Asplund

Masters
1. Tara Gross
2. Malissa Hoffman
3. Teri Schroetlin
4. Christa Sherman
5. Joanne Polfus
6. Jeanne Polishak
7. Brijet Shaw

MEN'S PHYSIQUE

Class A
1. Petrick Blowers
2. Hiram Tun

Class B
1. Jason Pasquale
2. Mario Lopez

Class C
1. Jeffery Duke
2. Noah Caminata
3. Daniel Lamb
4. Gibin Thomas

Class D
1. Bryce Krier
2. Sean Enk
3. Tyler Mcintosh
4. Andrew Lewinski
5. Brad Sterk
6. Nicholas Bryant
7. Robert Koson
8. Andrew Johnson
9. Jordan Jennings

Novice
1. Bryce Krier
2. Jason Pasquale
3. Noah Caminata
4. Andrew Lewinski
5. Mario Lopez
6. Brad Sterk
7. Robert Koson
8. Andrew Johnson
9. Jordan Jennings
10. Lorenzo Garcia

Teen
1. Carson Laffin

Masters Over 35
1. Tim VanDenAkker

MEN'S CLASSIC PHYSIQUE

Overall Winner
Mason White
Class B
1. Mason White
2. Brian Widmar
3. Kaleb Irwin
4. Jeffery Duke

Class C
1. Nathan Kopp
2. Logan Patterson
3. Tyler Mcintosh
4. Sean Enk

Novice
1. Mason White
2. Logan Patterson

WOMEN'S PHYSIQUE

Class A
1. Vallie Eden
2. Cheryl Mayer
3. Anna Carroll

Novice
1. Anna Carroll