2020 NPC Worldwide Regional Natural Seoul

NPC
Years: 2020

MEN'S BODYBUILDING

Overall Winner
Okjun Lee
Heavyweight
1. Gunil Park
2. Heesun Choi
3. Hongki Min

Lightweight
1. Okjun Lee
2. Jiwoong Kim
3. Sunho Ma
4. Youngjae Kim
5. Eunhui Jeong
Hyun Kang
Hyungkoo Kee
Hyunsung Kwak
Hyuwon Kim
Jaesul Lee
Jongmin Han
Seojun Park
Yoonjae Hwang
Yoonje Lee

Novice
1. Sehyun Cha
2. Sunghoon Park
3. Sungrak Jeong
4. Minsuk Kim
5. Eujin Kim
Byungwook Jeon
Changki Lee
Daewon Yang
Haewon Lee
Hongki Min
Hyunseung Kim
Hyunsoo Choo
Hyunwoo Bang
Kyungtae Ha
Minwoo Jeong
Sanghoon Kim
Seojun Park

BIKINI

Overall Winner
Minhee Baek
Class A
1. Minhee Baek
2. Dokyung Lee
3. Eunji Lee
4. Jeongeun Hwang
5. Seulae Lee
Eunji Song
Hyemin Kim
Jinhee Jeong
Nahae Kyung
Songhee Kim
Yeonji Seo

Class B
1. Daeun Kim
2. Hyohui Lee
3. Sohwa Shin
4. Hyoeun Kim
5. Yeji Lee
Chaerin Ahn
Dahye Jang
Hyemin Kim
Jaena Kim
Mi Jang
Minyoung Jo
Rhiannon Shepherd
Yoonjin Heo

Novice Class A
1. Dokyung Lee
2. Eunji Lee
3. Nuri Jeong
4. Jungeun Hwang
5. Chaeyoon Lee
Boyoung Yoo
Eunji Song
Hyemin Kim
Jinhee Jeong
Seoi Kim
Seulae Lee
Songhee Kim
Yeonji Seo

Novice Class B
1. Daeun Kim
2. Hyohui Lee
3. Mihong Min
4. Rhiannon Shepherd
5. Hyumin Kim
Chaerin Ahn
Dahye Jang
Jaena Kim
Mi Jang
Minji Kim
Minyoung Jo
Yoonjin Heo

MEN'S PHYSIQUE

Overall Winner
Yujin Lee
Class A
1. Yujin Lee
2. Seunghyun Kim
3. Jinsoo Kim
4. Hoonil Kim
5. Taehee Han
Daewoo Lee
Dongjin Seo
Jaewon Kim
Jungjoo Oh
Kwangjin Boo
Sangha Lim
Siwon Park
Taedong Hwang
Wookhee Jeong

Class B
1. Sungdeuk Jo
2. JAKE JUNG
3. Inhee Kim
4. Sungmin Lee
5. Sangjoon Lee
Doorim Kim
Gunmin Jeong
Hyungsub Shin
Jinkeun Park
Jongseo Lee
Saebyuk Moon
Sangeun Park
Seungho Ga

Novice Class A
1. Jinsoo Kim
2. Wookhee Jeong
3. Sangha Lim
4. Sunkook Yoon
5. Dongjin Seo
Hongbum Choi
Hyunseung Kim
Hyunwoo Bang
Jaewon Kim
Siwon Park

Novice Class B
1. Sangjoon Lee
2. Yooseung Song
3. Minjun Jo
4. Daesung Park
5. Hyungsub Shin
Hyungbum Ko
Hyungon Jeong
Junghoon Kim
Junsung Park
Kyungjoon Kim
Minwoo Jeong
Saebyuk Moon

MEN'S CLASSIC PHYSIQUE

Overall Winner
Sunho Ma
Class A
1. Sunho Ma
2. Yujin Lee
3. Hoonil Kim
4. Jiwoong Kim
5. Songyoung Jeong
Hyunsung Kwak
Inchul Wang
Jaehwan Kim
Siwon Park
Yoonjae Hwang

Class B
1. Gunil Park
2. Youngjae Kim
3. Eunhui Jeong
4. Heesun Choi
5. Sangeun Park
Doorim Kim
Hongki Min
Hyungon Jeong
Jaeyeon Park
Jinhong Park
Jinwook Seo
Jongseo Lee
Junghoo Kim
Taedong Hwang

Novice
1. Sunghoon Park
2. Seongrak Jeong
3. Sehyun Cha
4. Jinhong Park
5. Byungwook Jeon
Changki Lee
Daewon Yang
Hongki Min
Hyungon Jeong
Hyunsoo Choo
Hyunwoo Bang
Jaeyeon Park
Junsung Park
Kyungtae Ha
Sanghoon Kim
Siwon Park