2021 CPA Leigh Brandt Muscle Classic

NPC
Years: 2021

MEN'S BODYBUILDING

Overall Winner
Marcello Alfonsi
Heavyweight
1. Marcello Alfonsi
2. Bradley Swart
3. Cody Heinrichs
4. Willie Honeybourn

Middleweight
1. Raul Rodriguez
2. David Ramirez
3. Alex Dantier
4. Tyler Salahub
5. Jake Palmberg

Novice
1. Gurpreet Bains

True Novice
1. Raul Rodriguez
2. Gurpreet Bains
3. Willie Honeybourn

Masters Over 40
1. Jake Palmberg
2. Gurpreet Bains

Masters Over 50
1. Bradley Swart
2. Jake Palmberg
3. Willie Honeybourn

Masters Over 60
1. Shawn Corness

FIGURE

Overall Winner
Faye Kaszab
Class A
1. Faye Kaszab
2. Alyssa Posey
3. Angie Day

Class B
1. Teresa Keown

Novice
1. Faye Kaszab
2. Alyssa Posey
3. Angie Day

True Novice
1. Faye Kaszab
2. Angie Day

Masters Over 35
1. Angie Day
2. Teresa Keown

Masters Over 45
1. Lorie Muller
2. Angie Day
3. Teresa Keown

Masters Over 55
1. Teresa Keown

BIKINI

Overall Winner
Sydney Smith
Class A
1. Sydney Smith
2. Donna Seraj
3. Ariana Ruiz
4. Amanda Ng
5. Megan Chow
6. Sokhann Bleim
7. Danielle Weaver
8. Carol Ip

Class C
1. Caroline Kiddie
2. Kaila Pickering
3. Victoria Kalitowski
4. Katrina Vailes
5. Ana Umanzor

Class D
1. Devre Gibson
2. Rosanne Moerkoert

Novice
1. Donna Seraj
2. Ariana Ruiz
3. Megan Chow
4. Devre Gibson
5. Ana Umanzor

True Novice
1. Sydney Smith
2. Caroline Kiddie
3. Donna Seraj
4. Ariana Ruiz
5. Devre Gibson
6. Victoria Kalitowski
7. Danielle Weaver
8. Katrina Vailes
9. Ana Umanzor

Masters Over 35
1. Sokhann Bleim
2. Katrina Vailes
3. Sharla Davis

Masters Over 45
1. Carol Ip
2. Colette Tunstead
3. Sharla Davis

Masters Over 55
1. Carol Ip
2. Colette Tunstead

MEN'S PHYSIQUE

Overall Winner
Brian Mark
Class A
1. Caleb Ashmeade
2. Jaimie Schuler
3. Justin Shudo

Class B
1. Hyukjin Kim
2. Weston David Hall
3. Lovepreet Singh
4. Raymond Shiao
5. Amritpal Singh Dhillon

Class C
1. Brian Mark
2. Isaiah John-Lawrence
3. Michael Kaye
4. Szekely William
5. Ruheng Zhou
6. Bradley Stowe
7. Harnur Sahota
8. Jeremy Harvey

Junior
1. Amritpal Singh Dhillon

Novice
1. Isaiah John-Lawrence
2. Lovepreet Singh
3. Amritpal Singh Dhillon

True Novice
1. Caleb Ashmeade
2. Hyukjin Kim
3. Isaiah John-Lawrence
4. Lovepreet Singh
5. Raymond Shiao
6. Jaimie Schuler
7. Bradley Stowe
8. Amritpal Singh Dhillon
9. Justin Shudo

Masters Over 40
1. Jake Palmberg
2. Jeremy Harvey
3. Gurpreet Bains

Masters Over 50
1. Hall Dennis
2. Jake Palmberg

MEN'S CLASSIC PHYSIQUE

Overall Winner
David Ramirez
Class A
1. David Ramirez
2. Hyukjin Kim
3. Shawn Mccallum

Class B
1. Alex Dantier
2. Bradley Swart
3. Jake Prevost
4. Michael Kaye

True Novice
1. Hyukjin Kim

Masters Over 50
1. Bradley Swart
2. Shawn Corness

Masters Over 60
1. Shawn Corness

WOMEN'S BODYBUILDING



1. Monica Arem

Masters Over 35
1. Monica Arem

WOMEN'S PHYSIQUE



1. Shera Wust

Masters Over 35
1. Shera Wust

WELLNESS

Overall Winner
Despina Staikos
Class A
1. Jessica Quintero

Class B
1. Despina Staikos
2. Jennifer Lee
3. Carla Elliott

Novice
1. Jennifer Lee

True Novice
1. Jennifer Lee
2. Carla Elliott

Masters Over 35
1. Jennifer Lee
2. Jessica Quintero
3. Carla Elliott